numara
facebook twiter youtube linkedin rss

Pimaş Açma

Ev ve iş yerlerinizdeki mutfak, banyo, tuvalet, lavabo gibi ortak alanlarındaki gider tıkanıklarının yarattığı dertlere son... Bir çok firma ana pimaş giderlerini hiçbir yere zarar vermeden açıp, tıkanıklıkların yarattığı koku ve görüntü kirliliğine son veriyor.

Özel görüntüleme sistemleriyle kesin ve kalıcı çözümlerden yararlanmak istemez misiniz? Pimaş açma işlemi için mülkünüzde bir çok hasar meydana gelirdi. Artık bu görüntüleme sistemleriyle arızanın yeri tespit edilip kanal açma ve kanal yıkama cihazlarıyla arıza giderilmektedir.

Pimaş açma işleminin yapılması, ileride oluşabilecek ciddi boyutlardaki tıkanıklıkları engeller.O sebeple siz de iş merkezi, dükkan, konut farketmeksizin su tesisatıyla alakalı bu arızanın giderilmesi için uzmanlardan destek alın, kırmadan su giderlerindeki tıkanıklıklardan kurtulun. Kanalizasyonda meydana gelen bir tıkanıklığın açılması, kanallardaki su akışının gerçekleşmesi için müdahale yapılması ve pimaş ana giderlerin etrafa yaydığı mikropların giderilmesi işlemleri için işinin ehli bir ustayla çalışmak herşeyden önce gelmelidir.

Pimaş Açma Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır.

- Tıkalı pimaş nasıl açılır
- Pimaş açma
- pimaş tıkanıklığı
- pimaş aç boru tıkanıklığı
- pimaş aç
- pimaş açma hizmetleri
- pimaş tıkanıklığı açma

Tıkalı Pimaş Açma

Su giderlerindeki tıkanıklıklar işlerinizin aksamasına, görüntü kirliliğine ve baskınlara neden olur. Tıkalı pimaşı açma için kırdırma işlemlerinin yarattığı hasardan ve sonrasındaki temizlikten artık kurtulmanız mümkün..

Pimaş Aç

Pimaş, aslında bir marka adı olmakla beraber, nesnenin üzerine markanın isminin sinmesi durumunun yaşandığı bir durum, selpak ve termos örneğinde olduğu gibi. Küvetten çıkıp kanalizasyona bağlanan boru hattına halk tarafından Pimaş adı konulmuştur.

Robotla Pimaş Açma

Halk arasında gider borusu olarak bilinen pimaşlar zaman zaman, dökülen artıklardan veya atılan yabancı cisimlerden dolayı tıkanmaktadır. Genel olarak mutfak lavabolarına dökülen yağlı atıklardan ve tuvaletlere atılan peçetelerden dolayı tıkanmaktadır.

Tıkanıklık Açma